Zpětný odkaz

Přidáním zpětného odkazu na vašem webu získá server každý den automaticky hlasy navíc, počet hlasů se bude odvíjet od aktuálního počtu serverů na server listu a dalších parametrech. Získáte tak výhodu

Zároveň server, který má přidaný zpětný odkaz získá odznak "Ověřeno", čímž se stvrzuje že server, který jste přidali je pod vaší kontrolou, jelikož máte možnost ovlivnit obsah na jeho webových stránkách.

Další informace naleznete v části "Ověřený server".

Jak to funguje?

Jednoduše stačí na váš web který jste zadali při registraci serveru přidat klikatelný odkaz na adresu https://mcservery.eu př: <a href="https://mcservery.eu">Hlasuj pro náš server</a>

Náš systém se již automaticky jednou za den postará o to, aby na stránce, kterou jste při registraci serveru zadali našel zpětný odkaz. V případě že bude odkaz nalezen získáte hlasy navíc.

Jak postupovat při registraci nového serveru?

  1. Do řádku Web serveru dejte adresu na které se bude zpětný odkaz nacházet, nezapomeňte že podle podmínek se smí jednat pouze o web s daným serverem související.

  2. Na vašem webu přidejte odkaz na adresu https://mcservery.eu

Jak postupovat u již přidaného serveru?

  1. Pro úpravu serveru je nutné být přihlášený

  2. Přejděte na detail vašeho serveru

  3. V boxu majitele serveru zvolte možnost upravit server

  4. Do řádku Web serveru dejte adresu na které se bude zpětný odkaz nacházet, nezapomeňte že podle podmínek se smí jednat pouze o web s daným serverem související.

  5. Na vašem webu přidejte odkaz na adresu https://mcservery.eu

Související články

pageOdměny za hlasování (Votifier)pageHlasovánípagePřidání nového serverupageOvěřený server

Něco nám uniklo?

Nebojte se! Rádi poradíme na Discordu nebo info@mcservery.eu ✌️

Last updated