Links

Ověřený server

U ověřených serverů potvrzujeme že uživatel který přidal daný server na server list, má pod kontrolou doménu kterou uvedl u serveru.
Aby se zobrazil odznak "Ověřeno", musí se webové stránky uvedené v profilu Minecraft serveru shodovat s ověřenou doménou. Doména se ověřuje pomocí umístění zpětného odkazu, který odkazuje na doménu https://mcservery.eu.
Aby bylo možné ověřit vaši doménu je nutné, aby byla uvedena v poli "Web serveru", to je možné vyplnit při přidání serveru, nebo editaci již přidaného serveru. Přidané odkazy např. v popisu serveru, nejsou pro toto ověření způsobilé.
Odznak ověřeného serveru

Jak přidat zpětný odkaz?

Postupujte dle tohoto návodu, kde je postup, u již přidaného serveru, tak i pro případ že nový server teprve přidáváte na server list.
V případě že zpětný odkaz po ověření odstraníte, bude vám automaticky odebrán i odznak "Ověřeno".

Co znamená když server čeká na ověření?

Pokud je u vašeho serveru vyplněn odkaz na web vašeho serveru, ale nebyl na Vašich stránkách nalezen zpětný odkaz, bude se zobrazovat v nastavení šedý odznak že doména čeká na ověření.
Pokud na vaše stránky umístíte zpětný odkaz, a systém ho zachytí zobrazí se u vašeho serveru do 24 hodin od přidání zpětného odkazu potvrzení o tom že jsme server ověřili.
Server s vyplněným odkazem na web, před ověřením zpětného odkazu.

Související články

Něco nám uniklo?
Nebojte se! Rádi poradíme na Discordu nebo [email protected] ✌️